Aranżacje w domku myśliwskim

Aranżacje w domku myśliwskim

4 września 2018 0 przez StuffRing

hunter-house-504072_960_720Aranżacja pomieszczeń w stylu myśliwskim może nadać niepowtarzalny charakter całemu domowi, pod warunkiem, że zrobimy to umiejętnie, z odpowiednim wykorzystaniem przestrzeni i rozplanowaniem dodatków. Inspiracją mogą być barwy jesiennego lasu, dając możliwość stworzenia przyjaznego i ciepłego klimatu wnętrza.

Styl myśliwski to dziś nie tylko domena osób, które parają się łowiectwem w ścisłym znaczeniu tej frazy. Podstawowym elementem, zgodnie z tradycją, zawsze było eksponowanie trofeów myśliwskich. Jasne kolory ścian z pewnością bardzo ładnie wyeksponują poroża i inne elementy związane z łowiectwem.

Jakie meble dopasować do wnętrza?

Odpowiednio dobrane do wnętrza meble myśliwskie, nadadzą charakter i pozwolą na niczym niezmącony relaks każdemu miłośnikowi polowań i myślistwa. Ze względu na naturalny charakter materiałów, które są elementem mebli w tym stylu, są one niepowtarzalne i każde z nich to historia związana z lasem, polowaniem i przyrodą. Fotele, stoły, krzesła, wszystkie z oryginalną tapicerką, z wykorzystaniem naturalnych materiałów. Niepowtarzalności oraz oryginalnej tajemniczości przydają meblom myśliwskim ciekawe grawerunki, sceny polowań, zwierzęta i elementy przyrody.

Przytulność materiałów, takich jak poroża czy skóra, bardzo dobrze komponuje się z zimnym i czystym szkłem, nadając im lekkości i wrażenia przejrzystości.

Dodatki dopełnieniem całości

Wnętrze, które urządzamy w tym specyficznym stylu, podkreślą odpowiednie dodatki. Nadadzą one dodatkowej elegancji całemu pomieszczeniu, wprowadzą ten specyficzny klimat, charakterystyczny i jednocześnie spersonalizowany dla właściciela domu. Dodatki, wykonane z najwyższej jakości poroża jelenia, parostków kozła, zrzutów daniela i łopat łosia  (często też na życzenie klienta grawerowane) będą uzupełnieniem całości.

Jakie dodatki możemy zaproponować, aby postawić kropkę nad  „i” naszej aranżacji? Będą to świeczniki z parostków kozła, gazetnik, stojak na wino czy nawet taki drobny element jak gwizdek na psa. Bardzo stylowo będzie się prezentował wieszak na ubrania z parostków czy zestaw do kominka wykończony elementami z poroża https://antlabo.pl/.