Bal dojrzałości, czyli co założyć na studniówkę

woman-387546_960_720

Bal studniówkowy to pierwszy poważny bal, taki pierwszy etap wkroczenia w dorosłość, umowna granica dojrzałości. Nie dziwi więc fakt, że chcemy tego dnia wyglądać wyjątkowo i tak się też czuć.

Czym się kierować przy wyborze sukienki na studniówkę?

Moda ma też oczywiście ogromne znaczenie przy wyborze odpowiedniej sukienki na studniówkę, ale chyba najważniejszym celem, jaki chcemy osiągnąć, będzie to, w jakiej kreacji będziemy się czuć dobrze tego wieczoru. Moda obecnie jest bardzo dowolna, jeśli chodzi o fasony, kolorystykę czy preferowane długości. Przyjrzyjmy się więc proponowanym trendom, nie zapominając o rozsądnym dopasowaniu mody do własnych gustów.

Wzrost i figura także będą miały niebagatelne znaczenie przy wyborze sukienki. Wiele czasopism, magazynów o modzie czy stron sklepów internetowych, proponuje duży wybór tego typu sukienek. Dla osób nieco puszystych, będzie to gustowna moda plus size, która odpowiada zarówno modowym trendom, jak i pozwala nam czuć się dobrze i atrakcyjnie przy każdego typu figurze. Możemy postawić na wygodę i klasykę, konsekwentnie kontynuując swój codzienny styl albo zaskoczyć wszystkich, wybierając coś nieoczywistego, ale pomysłowego i lekko ekstrawaganckiego.

Sukienkę na studniówkę staramy się wybierać zgodnie z najnowszymi trendami, chcąc w ten sposób podkreślić niezwykłość tej nocy. W bogatej palecie fasonów, kolorów mamy przede wszystkim długie, proste, stylowe sukienki, które pozwolą nam emanować elegancją, czarem i gracją. Mogą to być też sukienki krótkie, koronkowe, w fasonach prostych czy rozkloszowanych.

A może klasyka?

Klasyka, bez względu na zmieniające się modowe trendy, zawsze będzie na topie. Czarna, elegancka i prosta w swojej formie sukienka podkreśli uroczystość chwili i nada klasycznej prostoty naszej stylizacji. Do tego możemy założyć kontrastowe w kolorze szpilki i dobrać odpowiednią torebkę.

Jeszcze tylko zaopatrzmy się w dobry humor, a wieczór na pewno będzie udany.

Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *