Jakie etui wybrać dla iPhone’a 7?

Jakie etui wybrać dla iPhone’a 7?

20 grudnia 2017 0 przez Nadia

pexels-photo-257923Na rynku istnieje wiele modeli różnych etui na telefony komórkowe. iPhone 7 jest jednym z tych urządzeń, dla których wybór pokrowca może być nie lada wyzwaniem. Dlatego warto wiedzieć, na co zwrócić uwagę przy wyborze etui do swojego telefonu.

Trudny wybór

Na rynku istnieje wiele rodzajów pokrowców na komórki. Warto wiedzieć, jakie etui iphone 7 są najczęściej wybierane, czym się różnią poszczególne modele, oraz które z nich są najbardziej wytrzymałe. Pojawia się również kwestia ceny, która także nie jest bez znaczenia.

Etui portfelowe

Najdroższym pokrowcem jest tzw. portfelowy. To dobre rozwiązanie dla osób, które wolą nosić przy sobie coś poręcznego i wielofunkcyjnego. Portfelowe etui pozwala na schowanie telefonu, ale także pieniędzy, kart kredytowych czy płatniczych. Ten model jest bardzo elegancki i dzięki niemu nawet podczas spotkań firmowych można swobodnie korzystać z iPhone’a. Cena jest uzależniona nie tylko od marki, ale przede wszystkim materiału, z jakiego jest wykonany ten pokrowiec. Zdecydowanie bardziej jednak zaleca się wybranie trwalszego tworzywa – tak, aby mogło posłużyć przez długi czas.

Pokrowiec skórzany

Kolejnym modelem jest skórzane etui na iPhone’a. To uniwersalny model, który pasuje do każdej sytuacji oraz stroju. Pokrowiec z prawdziwej skóry posłuży użytkownikowi przez wiele lat i zapewni bezpieczeństwo telefonu komórkowego. Jedynym minusem może być fakt, że chociaż doskonale chroni urządzenie przed zadrapaniami, to ze wstrząsami może być nieco gorzej.

Transparentne etui

Innym modelem ochronki na telefon jest przezroczyste etui. To bardzo popularny pokrowiec, z którego korzysta większość użytkowników iPhone’ów. Wynika to przede wszystkim z atrakcyjnego wyglądu samego telefonu. Transparentne etui pozwoli na chwalenie się interesującym i eleganckim wyglądem iPhone’a. Najlepiej jednak wybrać taki pokrowiec, który jest dedykowany do konkretnego modelu urządzenia. Dzięki temu nie będzie trzeba dopasowywać chociażby wycięcia na aparat.

Pokrowców na iPhone 7 jest na rynku bardzo dużo. Odpowiedni wybór jest uzależniony od potrzeb, ceny oraz tego, na jak długo ma on posłużyć użytkownikowi.