Moje pasje z kamerą GoPro

Moje pasje z kamerą GoPro

7 kwietnia 2016 0 przez Nadia

go-pro

Kamery GoPro bez wątpienia zrewolucjonizowały sposób robienia zdjęć podczas naszych podróży. Czy stoisz przed Koloseum pośród morza pałeczek do autoportretów lub podczas jazdy na rowerze przez francuskie winnice, z GoPro zamontowanym na kierownicy. Nie można zaprzeczyć, że kamery GoPro są przyszłością fotografii podróżniczej.

Z kamerą na wakacje

Czy to wjazd na zwykły grill z rodziną, czy wybieramy się w podróż by realizować własne pasje, jak np. trenować sporty ekstremalne, uwiecznienie tych chwil będzie wspaniałą pamiątką na lata. Technologia poszła o wiele kroków do przodu, kamery produkowane są mniejsze i lżejsze, poza funkcjonalnością. Dzięki gabarytom, można je zabierać wszędzie, gdzie tylko się wybieramy.

Czy nie wspaniałe jest to, że  kamery GoPro pozwalają uwiecznić skoki na bungee, wspinaczki na skały, czy jazdę na rowerze? Możliwość zamontowania ich praktycznie wszędzie – na kasku, na rowerze, na ramiączkach plecaka sprawia, że możliwość wykonania unikalnych, wyjątkowych zdjęć czy filmów jest osiągalna dla każdego użytkownika. Pewnie nie raz przeżyłeś jakąś przygodę ale nic poza wspomnieniami Ci nie pozostało bo nie miałeś akurat kamery, bo nie mogłeś jej np. trzymać w dłoniach. Dlatego idealnym rozwiązaniem są kamery GoPro z licznymi mocowaniami.

Po co kamera sportowa

Często organizujesz sobie wyjazdy letnie czy zimowe? A może lubisz robić selfie w różnych miejscach? GoPro jest dla Ciebie. Dlaczego powinieneś mieć kamerę sportową?

  • Aby uwiecznić chwile – czy istnieje lepszy sposób na to, aby jeszcze raz przeżyć swoją podróż niż w postaci ruchomych obrazów którymi są nagrania video? Samo spisanie wspomnień i przejrzenie zdjęć z podróży nie da takich efektów jak zarejestrowany obraz wraz z dźwiękiem. Dzięki temu nie musisz już opowiadać, bo wystarczy pokazać innym swoje wspomnienia czy swój lifestyle.
  • Chcesz tworzyć filmiki artystyczne – jeśli masz jakieś aspiracje do bycia filmowcem, dlaczego nie bierzesz GoPro w swoje podróże? W prosty sposób możesz nagrać ciekawe obrazy, które pokochają miliony, a Ty odniesiesz swój pierwszy sukces.
  • Możesz zamontować kamerkę na desce rozdzielczej podczas podróży Twoim autem, czy nawet przymocować do klatki piersiowej noworodka i mieć obraz ludzi z innej perspektywy, dzięki czemu nie będziesz miał kolejnego nudnego nagrania, a coś całkiem nowego, wyjątkowego.
  • GoPro Hero 4 jest wodoodporny do 131 stóp , dzięki czemu można stworzyć wspaniałe podwodne nagranie.
  • Z kamerą GoPro oraz licznych dostępnych uchwytów , można wykonać profesjonalnie wyglądające filmy z sobą w roli głównej. Wbudowane Wi-Fi pozwala na zdalne sterowanie aparatem z telefonu i wysłanie wideo natychmiast.
  • Ponieważ aparat został stworzony, aby uchwycić najbardziej ekstremalne warunki, możesz zyskać oszałamiające sceny akcji . Można uchwycić swoje przygody na stokach narciarskich, gry w piłkę nożną twojego dziecka lub emocje z twojego nurkowania na wakacjach na Karaibach.
  • Kamera GoPro może zachować wspomnienia ze świąt czy urodzin w zupełnie nowy sposób. Powieś GoPro na choinkę i zobacz jakie obrazy rodziny i znajomych nagra, albo włóż kamerkę do prezentu. Zobaczysz moment zachwytu na twarzy odbiorcy od wewnątrz pudełka.
  • Każdy właściciel psa chciałby widzieć świat oczami swojego pupila. Kamera GoPro to umożliwia dzięki zamontowaniu aparatu na szelkach psa.

Możliwości używania GoPro są nieograniczone. Wypróbuj sam, a przekonasz się jakie wyobraźnia podsunie Ci pomysły, jego wykorzystania.

Zapraszamy na www.360sklep.pl.