Nocna premiera gry Wiedźmin 3: Dziki Gon w sieci Gamedot

Nocna premiera gry Wiedźmin 3: Dziki Gon w sieci Gamedot

15 maja 2015 0 przez Andy

str3wiedzmin
Ta gra na nią zasługuje. Zdobądź Wiedźmina 3: Dziki Gon jako pierwszy. Odwiedź nas w nocy z dnia 18 na 19 maja, a będziesz miał okazję zakupić premierowe wydanie gry Wiedźmin 3.

Gamedot, serwis społecznościowy oraz sieć sklepów dla graczy zaprasza wszystkich na premierę gry Wiedźmin 3: Dziki Gon, która odbędzie się w sklepach Gamedot w Poznaniu, Sosnowcu i Gdańsku. Na uczestników imprezy czekają liczne atrakcje i konkursy z nagrodami.

Startujemy o godzinie 23.00 w sklepie Gamedot w CH Tesco przy ul. Opieńskiego 1 w Poznaniu. Dla najbardziej niecierpliwych, którzy nie mogą się doczekać aby wypróbować nowego Wiedźmina, udostępnimy stanowiska z wysokiej klasy sprzętem gamingowym.

Sprzedaż gry rozpoczniemy punktualnie o godzinie 00:01. Więcej informacji znajdziecie na naszym wydarzeniu na Facebooku.

Zajrzyjcie także do naszych partnerów, u nich też zakupicie nowego Wieśka już minutę po północy. Zapraszamy do Games4You, ul. Warszawska 3/16 w Sosnowcu oraz Gameone przy ul. Politechniczna 9, w Gdańsku – Wrzeszcz.

Przywitajcie Geralta razem z Gamedot. Zapraszamy!