Oczyszczacze powietrza Vestfrost – weź głęboki wdech!

Oczyszczacze powietrza Vestfrost – weź głęboki wdech!

22 sierpnia 2022 Wyłączono przez StuffRing

Nadchodzi okres jesienno-zimowy, co niestety oznacza, że w powietrzu na dobre zagości uciążliwy smog. Zawarte w smogu pyły zawieszone PM 2.5 i PM10 są niezwykle szkodliwe dla organizmu, badania wskazują również, że długotrwałe oddychanie smogiem może skracać życie.

Smog i inne zawarte w nim zanieczyszczenia to nie tylko zagrożenie podczas przebywania na dworze, ale przenikają one również do pomieszczeń, np. w naszych domach. Znacznie prostsza jest jednak ochrona przed zanieczyszczeniami właśnie w pomieszczeniach, aniżeli podczas przebywania na zewnątrz. Jak uzyskać czyste powietrze w domu i odetchnąć pełną piersią?

Oczyszczacze do powietrza proste i skutecznie rozwiązanie

Oczyszczacze do powietrza z roku na rok stają się coraz bardziej popularne, wszystko to za sprawą ich wysokiej, udowodnionej skuteczności w eliminacji zanieczyszczeń. Wykorzystując odpowiednio dopasowany oczyszczaczy do powietrza zyskujemy:

 • czyste i świeże powietrze pozbawione zanieczyszczeń, w tym pochodzących ze smogu pyłów
 • lepsze samopoczucie
 • wzmożona koncentracja
 • zmniejszenie bólów głowy, u cierpiących na migrenę
 • poprawa jakości snu
 • zmniejszenie zachorowań na przeziębienia i infekcje

Dobrej klasy oczyszczacz powietrza jest także prosty w obsłudze, a zaawansowane urządzenia mogą pracować automatycznie, bez większej ingerencji użytkownika.

Oczyszczacze Vestfrost idealny wybór pierwszego urządzenia do domu

W 2021 roku w branży oczyszczaczy do powietrza na rynku polskim pojawiły się urządzenia od duńskiego producenta i zdecydowania uzyskały pozytywne recenzje zarówno użytkowników, którzy zdecydowali się zaufać nowemu producentowi, jak również recenzentów. Oczyszczacze Vestfrost, a ściślej mówiąc wszystkie 3 modele, które zaproponował duński producent zostały wyposażone w 5 bardzo dobrych filtrów takich jak:

 • filtr wstępny
 • filtr węglowy
 • filtr HEPA
 • jonizator
 • lampa UV-C LED

Złożoność procesu filtracji wpływa pozytywnie na jego efekty. Im lepsze filtry, a filtracja bardziej złożona tym większe szanse na niemal 100% eliminację zanieczyszczeń. Ponadto Oczyszczacze Vestfrost zasługują na uznanie i świetnie sprawdzą się jako pierwsze urządzenie do użytku domowego, ze względu na bardzo dobry stosunek jakości do ceny, to zdecydowanie jedne z najtańszych modeli wykorzystujących wieloetapową filtrację. Oczyszczacze do powietrza duńskiego producenta, pracują cicho, nie zakłócając tym samym swoją pracą codziennych czynności, a możliwość wprowadzenia urządzenia w tryb cichy pozwala na jego włączenie także w nocy. Oczyszczacze Vestfrost mają jeszcze jedną znaczącą cechę są smukłe i kompaktowe, dlatego znajdą zastosowanie również tam gdzie miejsca brakuje. Wszystkimi trzema modelami można sterować przy pomocy aplikacji mobilnej, co znacząco ułatwia ich obsługę. Nie znajdziemy tych urządzeń na półkach znanych elektromarketów, a jedynie w profesjonalnych sklepach, jak GoodAir. Warto wypróbować jako pierwsze urządzenie do domu, a także przestrzeni biurowej.

Artykuł powstał we współpracy z GoodAIR.pl