Oryginalne pomysły na atrakcje weselne

Oryginalne pomysły na atrakcje weselne

27 kwietnia 2017 0 przez Nadia

20110221_033450_505_IMG_0009Dzisiejsze wesela wyglądają nieco inaczej niż kilkadziesiąt lat temu. Tym bardziej, że nie ograniczają się one do tańców przy muzyce. Atrakcje weselne są dobre dla gości, którzy niekoniecznie przepadają za ruszaniem się po parkiecie.

Popularne atrakcje weselne

Nietypową atrakcją z którą się przyszło ostatnio spotkać to karaoke na weselu. Nie ma w tym nic dziwnego. Zarówno znajomi i rodzina mają okazję popisać się swoimi umiejętnościami wokalnymi. Wybór utworów powinien być skromny, aby impreza nie przeciągała się zbytnio. Konkursy wokalne to nie jedyna atrakcja, którą można zorganizować. Inną jest konkurs umiejętności tanecznych. Po wygibasach można się zrelaksować pijąc kolorowe drinki i tutaj przydatne okazuje się stoisko barmańskie. Prócz samego pokazu umiejętności można spróbować różnych drinków. Menu jest ustalane przed weselem. Jednak alkohol nie jest tutaj najważniejszą rzeczą, ale pamiątki. Nie tylko te rozdawane gościom, ale także zapisane na kliszy.

Zdjęcia na weselu

Prócz tradycyjnego fotografa warto zainteresować się fotobudką. Zdjęcia pozowane zupełnie inaczej wychodzą niż te na spontanie, dlatego mieszczenie takiego urządzenia jest dobrym pomysłem. Jest wiele opcji jak mogą wyglądać takie zdjęcia. Dużym atutem jest tutaj pełna swoboda jak i różnorodność gadżetów. Przykładowa oferta fotobudka kraków znajduje się tutaj http://www.imprezowyraj.pl/fotobudka. Zdjęcia z wesela pozwalają na zapamiętanie tego niezwykłego wydarzenia. Robione przez profesjonalnego fotografa często są pozowane i ulatuje z nich prawdziwy duch imprezy. Zdjęcia z fotobudki dają gwarancję, że wszystko jest na nich naturalne i niepozowane. Można także samemu zorganizować mini-sesje zdjęciowe. Same polaroidy mają świetny wygląd. Poza tym można je wkleić także do księgi pamiątkowej.

Istnieje jeszcze wiele innych atrakcji na wesele, ale zostały wybrane te najbardziej powszechne. To para powinna zdecydować co będzie najlepsze dla ich gości. W wielu przypadkach ich dobór jest ograniczony przez budżet, dlatego warto się zastanowić które z nich są dla nas najważniejsze.