Skuteczna metoda depilacji

Skuteczna metoda depilacji

24 sierpnia 2015 Wyłączono przez Nadia

girl-677576_640Idealnie gładka skóra jest wymogiem dla każdej kobiety. Narzucane przez media ideały piękna, wciąż wzbudzają poczucie obowiązku eliminacji nawet tych mało widocznych włosków. Należy jednak pamiętać, że stosowane metody nie mogą wywoływać efektu podrażnienia. Powstałe blizny czy sucha skóra są bardzo szpecące i zmniejszają pewność siebie. Depilacja maszynką to bardzo popularny sposób usuwania owłosienia, jednak powoduje on, że odrastające włoski są grubsze, a ich zakończenia nieprzyjemnie ostre. Jednak rynek kosmetyczny wciąż się rozwija. Dzięki temu, możemy korzystać z coraz bardziej skutecznych i długotrwałych zabiegów depilacji.

Kilka słów o depilacji Lycon

Depilacja Lycon staje się coraz bardziej popularna. Stosowanie wosku zapewnia długotrwały efekt idealnie gładkiej skóry. Jest to istotna kwestia, gdyż częsta depilacja okazuje się bardzo uciążliwa. Lycon umożliwia usuwanie bardzo krótkich, nawet milimetrowych włosków. Nie jest to wykonalne w przypadku używania maszynki. Co więcej, ten specjalistyczny wosk, nie przykleja się do skóry i nie ciągnie jej, dzięki czemu zabieg staje się bardziej komfortowy. Dodatkową pielęgnację zapewniają składniki produktu. Należą do nich aloes, azulen, rumianek oraz lawenda. Kilka linii produktowych pozwala na wykonanie depilacji w różnych miejscach ciała. Istotny jest bowiem rodzaj skóry oraz włosków.

Przygotowanie do zabiegu

Każdy zabieg kosmetyczny wymaga odpowiedniego przygotowania. Pozwala to na większą skuteczność i większy komfort. Na dobę przed depilacją należy wykonać peeling. Zlikwiduje on martwy naskórek, a skóra stanie się gładsza. W dniu poprzedzającym wizytę w salonie, opalanie na słońcu czy w solarium jest niewskazane. Rezygnujemy także z nakładania kremów i balsamów natłuszczających. Wosk najłatwiej wyłapuje włoski gdy skóra jest sucha i gładka.

Tuż po zabiegu

Po zakończeniu zabiegu, należy postępować ostrożnie, aby nie podrażnić skóry. Kontakt z promieniami UV oraz stosowanie preparatów z dodatkiem chemicznym jest niewskazane. Nie powinno się również korzystać z sauny.

Domowa depilacje nigdy nie będzie tak skuteczna jak ta w salonie kosmetycznym. Profesjonalny personel, kosmetyki najlepszej jakości i poczucie odprężenia to tylko niektóre z korzyści wizyty. Na stronie internetowej Easy Waxing znajdziemy nie tylko oferowane zabiegi, ale i cennik. Klientki mogą skorzystać m.in. z manicure, pedicure oraz metod oczyszczania i ujędrniania skóry twarzy.