Sprzęt do przestrzeni coworkingowych

Sprzęt do przestrzeni coworkingowych

25 września 2017 Wyłączono przez Nadia

computerCoraz popularniejsze staje się inwestowanie w biura coworkingowe. Jednak sam zakup lub wynajem dogodnej lokalizacji, nie załatwia całej sprawy. Należy zapewnić potencjalnym klientom sprzęt oraz przyjemną atmosferę w pracowniczym lokum.

Kawa to podstawa, ale do kawy przydałyby się smakołyki – głodni freelancerzy z pewnością skorzystają z oferty zjedzenia czegoś na miejscu. Nawet jeśli cena będzie wynosiła tyle co godzinne wynajęcie przestrzeni. Do tego wygodne krzesła oraz stoliki, ale na tym nie koniec. Pamiętajmy, że klienci biura coworkingowego nie przychodzą głównie po to, by napić się kawy i zjeść pączka.

Sprzęt komputerowy. To jest hasło przewodnie tego interesu. Oczywiście nie mówimy o byle jakich komputerach, wciąż zawieszających się systemach, drukarce, która wydaje więcej hałasu niż ma w sobie tuszu, czy o klawiaturze z rosyjskimi znakami. Biura coworkingowe, aby pełniły swoje zadanie i zarabiały, muszą być profesjonalnie wyposażone.

Nie musisz od razu wydawać fortuny. Skup się na jakości sprzętu – nie na jego nowości. Laptopy outlet http://www.servecom.pl/ są świetnym rozwiązaniem Twojego problemu. To zazwyczaj komputery biurowe, które nie tyle były już niezdalne do pracy, co zwyczajnie zostały wymienione w związku z masowymi zmianami w firmie lub wręcz przeciwnie – ucinaniem etatów pracowników. Nie ma sensu, żeby dobry sprzęt leżał, skoro można go sprzedać i tym sposobem solidne laptopy i komputery stacjonarne trafiają do serwisu, dostając nowe życie.

Masz jeszcze jakieś wątpliwości? Co, jeśli dobry komputer, okaże się być o połowę tańszy od nowego, a dodatkowo będzie posiadał gwarancję naprawy? Czy to nie jest dobry biznes? Jako przedsiębiorca i osoba inwestująca w dużą przestrzeń pod wynajem, musisz potrafić mądrze wydawać pieniądze. Rozsądne oszczędzanie to atut, a nie cwaniactwo. Twoi klienci mają świadomość tego, że korzystają ze sprzętu, który nie jest ich własnością. Rysa na obudowie ich nie zmartwi, jeśli sprzęt będzie działał jak należy.

Masz już dobry pomysł na biznes. Przestrzenie coworkingowe działają coraz prężniej w dobie trendu na pracę zdalną. Pamiętaj jednak, że sam pomysł nie wystarczy – należy dokładnie przemyśleć strategię jego realizacji.