SzukamEpracy.pl – rewolucja pracy przez internet?

SzukamEpracy.pl – rewolucja pracy przez internet?

13 lutego 2015 0 przez Andy

praca
Stosunkowo niedawno ruszył pierwszy w Polsce serwis z ofertami pracy zdalnej. Jest to rewolucja pracy zdalnej, gdyż do tej pory ciężko było znaleźć epracę w ogólnych serwisach z pracą.

Praca przez internet niesie ze sobą niezliczenie dużo korzyści, możemy pracować kiedy chcemy i gdzie chcemy, daje szansę na pracę osobom niepełnosprawnym lub mieszkającym w małych miastach. Praca zdalna przede wszystkim ułatwia życie, to my rozplanowujemy Plan dnia, możemy pracować w każdej chwili. Daje to również pracę osobom które muszą się kimś opiekować, np. dzieckiem, zawsze znajdzie się moment na pracę przez internet.

Powstaje coraz więcej miejsc pracy zdalnej w głównej mierze wraz ze wzrostem ilości portali internetowych. Freelancerzy zostają zatrudnieni jako programiści, copwritrzy, pozycjonerzy czy e-marketerzy. Ogółem cały rynek epracy bardzo się rozszerza.

Praca zdalna w domu może stać się przyjemnością, tym o czym każdy marzył, więc warto postarać się o zdalną posadę. Wystarczy dodać swoje CV i wysyłać je do wymarzonych ofert epracy. Należy pamiętać, że klucz do sukcesu leży w CV.

Serwis SzukamEpracy.pl to nie tylko serwis z ofertami epracy, ale również z rankingiem najlepszych freelancerów wraz z ich CV, z pomocną Bazą Wiedzy oraz innymi wieloma dodatkami. Za darmo można dodać swoje CV i znaleźć się na liście szukających epracy.