WAKACYJNA PROMOCJA VIRGIN MOBILE: 5GB INTERNETU

WAKACYJNA PROMOCJA VIRGIN MOBILE: 5GB INTERNETU

6 czerwca 2015 0 przez StuffRing

urlWiodący, wirtualny operator telefonii komórkowej w Polsce – Virgin Mobile, właśnie rozpoczął wakacyjną promocję dotyczącą popularnego pakietu #BEZLIMITU w cenie 29 zł. Wcześniej jego użytkownicy mogli korzystać z 2GB szybkiego Internetu, natomiast przez wakacje będzie to 5GB.

Pozostałe usługi z pakietu będą niezmienne – nielimitowane rozmowy i SMS-y do wszystkich sieci oraz darmowe aplikacje (nie wykorzystujące pakietu danych), tj. Facebook, Messenger, Twitter, Gadu-Gadu, Ask.FM oraz Klub Virgin. Promocyjne pakiety można zakupić w terminie od 1 czerwca do 31 sierpnia.

– Internet dla naszych abonentów to bardzo ważna usługa, dlatego też zgodnie z hasłem „Bez umowy, bez limitu” chcieliśmy im zaoferować w wakacje trochę więcej swobody. To gorący okres – nie tylko za oknem, ale i w Internecie, który umożliwia dzielenie się wakacyjnymi wrażeniami i kontakt z bliskimi w czasie wyjazdów. W połączeniu z naszymi innymi aktywnościami, taka promocja jest wręcz naturalnym działaniem – komentuje Grażyna Piotrowska-Oliwa, Prezes Virgin Mobile Polska.

Promocyjne pakiety można zakupić w okresie od 1 czerwca do 31 sierpnia.