Autoryzowany serwis, czyli jaki?

Autoryzowany serwis, czyli jaki?

30 maja 2017 0 przez Nadia

pexels-photo-129279Chyba nie znam osoby, która nie musiała nigdy naprawiać samochodu. Usterki się zdarzają, zarówno te większe, jak i te drobne. Wówczas pojawia się pytanie, jaki warsztat samochodowy wybrać. Przedstawiamy Wam zalety korzystania z Autoryzowanych Serwisów Obsługi.

Przygotowanie auta do sprzedaży

To jeden z głównych argumentów zwolenników ASO. Naprawianie auta w autoryzowanych serwisach pozwoli nam podnieść wartość samochodu używanego, a dzięki temu również szybciej go sprzedamy. Oczywiście głównie mowa tutaj o nowszych samochodach. To właśnie ich naprawianie w ASO bardziej nam się opłaca. Skąd to wynika? Jak się okazuje, kupujący ufają bardziej sprzedającym pojazdy, które posiadają książki serwisowe z ASO. Wówczas mamy pewność co do przeszłości auta i wiemy, że wszelkie naprawiane usterki były wykonywane zgodnie z wytycznymi producenta i z wykorzystaniem oryginalnych części. Niestety często się zdarza, że naprawiając auto u pana Miecia nie mamy całkowitej pewności co do używanych części.

Fachowa obsługa

No cóż, naprawiając auto w ASO mamy pewność, że naszym samochodem zajmują się specjaliści. Przede wszystkim warto korzystać z autoryzowanego serwisu, jeśli mamy problem z nietypową usterką, której żaden „typowy mechanik” nie jest w stanie naprawić. Pracownicy ASO są przeszkoleni z zakresu obsługi i napraw danej marki i z pewnością szybciej odkryją dany problem. Po co mamy jeździć po wielu mechanikach, skoro fachowcy szybciej znajdą przyczynę usterki i będą wiedzieć, jak ją naprawić?

Naprawy gwarancyjne

Jeśli chodzi o kwestie techniczne, naprawa samochodu w ASO z pewnością bardziej się opłaca. Użyte tutaj części są zawsze najwyższej jakości, a jeśli mamy problem z jakimiś podzespołami, na które producent daje dłuższą gwarancję, możemy je naprawić tutaj za darmo. Ponadto warto zauważyć, że systematyczne wizyty zagwarantują na,m wykonanie wszelkich akcji serwisowych – nie tylko tych związanych z bezpieczeństwem.

Jeśli szukacie autoryzowanego serwisu BMW w Zielonej Górze, zapraszamy na stronę: http://www.bmw-service-fialkowski.pl/.