Dom w zabudowie segmentowej – dla kogo?

Dom w zabudowie segmentowej – dla kogo?

20 listopada 2019 0 przez StuffRing

Ostatnimi czasy coraz modniejsze są domy w zabudowie szeregowej lub tak zwane bliźniaki. Powstają całe osiedla zabudowań w tym stylu, a deweloperzy prześcigają się w ofertach i standardach wznoszonych przez siebie mieszkań. O tym, dla kogo dom w szeregówce będzie idealnym rozwiązaniem, przeczytasz w tym artykule.

Szeregówka – między mieszkaniem a domem

Szeregówki to nic innego, jak kompromis pomiędzy lokalem w bloku lub kamienicy a domem wolnostojącym. Najczęściej wybierają je osoby, pragnące komfortowego mieszkania z dala od zgiełku miasta, ale jednocześnie nie na tyle daleko od centrum, by dojazd do pracy lub szkoły pochłaniał czas. Z kolei posiadanie własnego ogrodu, ale niższe koszty eksploatacji i zakupu domu w szeregówce, to kolejne zalety owego rozwiązania. Pokazują, że można pogodzić chęć prywatności i wygody z niską ceną i brakiem stresu związanego z budową własnego domu od zupełnych podstaw. Oczekując przestrzeni i skrawka zieleni za oknem na własność wybierz nieruchomość w zabudowie segmentowej. Takie domy Częstochowa na sprzedaż, są dostępne w przystępnych cenach i w stanie „pod klucz”.

Dom szeregowy – niskie koszty i wygoda

Dom w szeregówce możemy kupić w dobrej cenie, która jest porównywalnie niższa od zakupu działki i postawienia budynku od zera. Wiąże się to również z tym, że po zakupie takiego mieszkania, interesuje nas jedynie zaaranżowanie jego wnętrza i ogrodu. Wszelkie problemy związane z wyborem materiałów, np. na dach lub termomodernizację, omijają nas i tym samym oszczędzamy swój czas. Nie musimy również martwić się o uzyskanie pozwoleń i zajmować się biurokracją, która nie tylko zabiera cenne godziny, ale często sporo kosztuje. Koniec końców, cena domu w szeregówce jest niska, a jakość mieszkania w takim budynku porównywalna do tej, jaką cieszy się mieszkaniec domu jednorodzinnego.

Jeśli chcesz kupić swoją wymarzoną nieruchomość w zabudowie szeregowej, sprawdź ofertę tego dewelopera: http://osiedlezielonezacisze.pl. Przytulne i nowoczesne mieszkania segmentowe w stanie pod klucz, na cichym osiedlu pośród natury.