Moje nowe życie

Moje nowe życie

10 marca 2017 0 przez Nadia

3b721e37968e8a6ea8a40a3cb8b3d84be52f7ea0Przez dużą część życia borykałam się ze sporą nadwagą. Nabawiłam się przez to wielu kompleksów, stałam się nieśmiała i zamknięta w sobie. Śmiało mogę powiedzieć, ze waga ograniczała mnie i utrudniała nawiązywanie nowych znajomości.

Możliwe, ze ludzie nie przywiązywali do tego dużej uwagi, ale dla mnie był to ogromny problem. Każdy kolejny kilogram witałam z ogromną paniką i łzami rozpaczy. W pewnym momencie przyszedł kryzys, który dał mi dużo motywacji i zmusił do zmienienia swojego życia. Postanowiłam się odchudzić.

Zaczęłam klasycznie. Dieta, ćwiczenia, trener osobisty, codzienne wizyty na siłowni. aga jednak stała w miejscu. Było to niesamowicie frustrujące. Wylewałam z siebie siódme poty, a tłuszczyk był nadal. Moje ciało wydawało mi się nieatrakcyjne i bezkształtne. Postanowiłam, że czas zasięgnąć porady lekarza. Zrobiłam wszystkie podstawowe badania. Nie wyszło z nich nic niepokojącego, Mój organizm był w całkiem dobrym stanie. Wszelkie wskaźniki były w normie. Wtedy doktor zaproponował, abym spróbowała zamrażanie tkanki tłuszczowej. Z jego ogromnego doświadczenia wynikało, że to pomaga w najtrudniejszych przypadkach, a pacjenci odzyskują chęć do życia i piękną figurę.

Zdecydowałam się na zabieg kriolipolizy w Krakowie, a przyjaciółka poleciła mi zaufany Salon kosmetyczny J’adore instytut – sprawdziłam ofertę na stronie http://jadoreinstytut.com/kriolipoliza/. Jechałam tam z lekką obawą, ale już na miejscu wszystko zostało mi dokładnie wyjaśnione. Krok po kroku jak będzie przebiegać zabieg oraz jakich efektów powinnam się spodziewać. To niesamowicie mnie uspokoiło, a atmosfera tam panująca pozwoliła się zrelaksować. Teraz mogę przyznać, ze zabiegi zmieniły moje życie,. Dzięki nim zaczęłam chudnąć, a moje ciało nabrało zdrowych kształtów. Jest jędrniejsze i wydaje się być bardziej umięśnione. Wyglądam po prostu zdrowo. Podniosło to moją samoocenę. Nie boję się już sytuacji, kiedy poznaje nowe osoby.

Teraz widzą we mnie atrakcyjną, pewną siebie kobietę. Pozbyłam się także większości moich kompleksów. Śmiało mogę powiedzieć, ze zaczęłam nowe życie.